Başarı Dolu 30 Yıl...

Değerlerimiz

Hedefimiz kaliteli, yasalara uygun ve saygın hizmet üretmektir. Bu düşünce çerçevesinde çalışmalarımız ve eylemlerimizin;

- Kanun, kural ve yönetmeliklere uygun, 
- Objektif ve adil,
- Bağımsız, 
- Dürüst,
- Mütevazı,
- Ekip çalışmasına dayalı,
- Müşteri memnuniyeti odaklı, olmasına özen gösteriyoruz.

Bu değerlerimiz çerçevesinde hizmet veren ofisimiz;
- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

- Kaliteli hizmet sunabilmek için kendimizi sürekli yeniler, eğitir ve geliştiririz. 

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dâhilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir.  

- Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan  büromuz mali mevzuattaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

- Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

- Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir. 

yükleniyor..